Rēzeknes SEZ pārvaldes pārstāvji apgūst jaunu pieredzi Baltkrievijā

  Ziņas/Rēzeknes SEZ pārvaldes pārstāvji apgūst jaunu pieredzi Baltkrievijā

Rēzeknes SEZ pārvaldes pārstāvji apgūst jaunu pieredzi Baltkrievijā

2016. gada 18. Oktobris

Rēzeknes SEZ pārvaldes uzraudzības padomes un izpildinstitūcijas pārstāvji laikā no 4. līdz 6. oktobrim apmeklēja Baltkrieviju, lai apgūtu jaunu pieredzi investīciju piesaistē un speciālo ekonomisko zonu darbībā, kā arī iepazītos ar jaunākajām attīstības tendencēm transporta un loģistikas nozarē. Brauciena ietvaros Rēzeknes SEZ pārstāvji apmeklēja Starptautisko izstādi “Transports un Loģistika”, kā arī SEZ “Vitebska”, SEZ “Minska” un Ķīnas-Baltkrievijas industriālo parku “Great Stone”.

Tupinot sadarbību 2015. gadā noslēgtā sadarbības līguma ietvaros, Rēzeknes SEZ pārvaldes pārstāvji tikās ar SEZ "Vitebska" administrācijas vadību, lai parunātu kopējās speciālo ekonomisko zonu attīstības tendences, kā arī apmeklēja vienu no SEZ "Vitebska" uzņēmumiem, ūdens attīrīšanas iekārtu ražotāju "Fortex".

Noslēdzot vizīti, pieredzes apmaiņas nolūkos Rēzeknes SEZ pārvaldes pārstāvji apmeklēja arī SEZ "Minska" un tās uzņēmumu "Glivi", kas ražo kamīnus un kamīnu apdares materiālus, kā arī Industriālo parku "Great Stone", vērienīgu Ķīnas un Baltkrievijas sadarbības projektu, kura ietvaros paredzēts izveidot ražošanas un loģistikas parku 9 kvadrātkilometru platībā.

 

Foto no Rēzeknes SEZ pārvaldes arhīva