Tiek rīkotas apmācības Rēzeknes SEZ komercsabiedrību konkurētspējas veicināšanai

  Ziņas/Tiek rīkotas apmācības Rēzeknes SEZ komercsabiedrību konkurētspējas veicināšanai

Tiek rīkotas apmācības Rēzeknes SEZ komercsabiedrību konkurētspējas veicināšanai

2017. gada 06. Aprīlis

Īstenojot projektu Rēzeknes SEZ komercdarbības atbalsta fonda projektu “RSEZ komercdarbības uzsākšanas un atbalsta programma, konkurētspējas paaugstināšanai starptautiskā mērogā”, šā gada 22. un 24. martā tika organizēts seminārs Rēzeknes SEZ komercsabiedrībām “Uzņēmumu virzība tirgū, izmantojot pārdošanas un mārketinga instrumentus”.

Semināra “Uzņēmumu virzība tirgū, izmantojot pārdošanas un mārketinga instrumentus” laikā Rēzeknes SEZ komercsabiedrību pārstāvjiem bija iespēja iepazīties ar uzņēmuma mārketinga stratēģijas nepieciešamību un būtību, stratēģijas izstrādes procesu, kā arī tās ieviešanas praktiskajiem aspektiem. Seminārs tika organizēts sadarbībā ar mācību centru “BUTS” mārketinga eksperta un uzņēmēja Jāņa Kļaviņa vadībā.

Rēzeknes SEZ komercdarbības atbalsta fonda projekta “RSEZ komercdarbības uzsākšanas un atbalsta programma, konkurētspējas paaugstināšanai starptautiskā mērogā” ietvaros kopš projekta realizācijas uzsākšanas 2016. gada nogalē Rēzeknes SEZ pārvalde kopumā ir organizējusi apmācības, kurās savas kompetences un prasmes paaugstinājuši uzņēmumu “NewFuels” RSEZ SIA, “Energy Resources CHP” RSEZ SIA, SIA “LEAX Rēzekne” RSEZ, “Rēzeknes Dzirnavnieks” RSEZ AS, “EsJu” RSEZ SIA, RSEZ SIA “IRBIS Technology”, RSEZ SIA “LATSTAB” darbinieki.