Apbalvoti konkursa “Rēzeknes novada uzņēmējs 2016” uzvarētāji

  Ziņas/Apbalvoti konkursa “Rēzeknes novada uzņēmējs 2016” uzvarētāji

Apbalvoti konkursa “Rēzeknes novada uzņēmējs 2016” uzvarētāji

2017. gada 27. Marts

Šā gada 19. martā Latgales Vēstniecībā “GORS” Rēzeknes novada pašvaldība pasniedza apbalvojumus konkursa “Rēzeknes novada uzņēmējs 2016” uzvarētājiem, kurus saņēma arī Rēzeknes SEZ komercsabiedrības RSEZ SIA “IRBIS Technology” un “VEREMS” RSEZ SIA.

Uzņēmums RSEZ SIA “IRBIS Technology” saņēma apbalvojumu nominācijā “Gada jaunais uzņēmējs”. RSEZ SIA “IRBIS Technology” nodarbojas ar viedo elektrosadales skapju aprīkojuma ražošanu un ražošanas procesu automatizācijas kompleksa sistēmu izstrādi. Ar Rēzeknes SEZ komercsabiedrības statusu uzņēmums darbojas kopš 2015. gada un šobrīd uzņēmuma strādā 9 darbinieki. Apbalvojumi nominācijā “Gada jaunais uzņēmējs” tika pasniegti uzņēmumiem, kas ir jaunāki par 3 gadiem, izvērtējot to veiktos ieguldījumus un radītās darba vietas.

Bērza saplākšņa ražotājs “VEREMS” RSEZ SIA konkursā “Rēzeknes novada uzņēmējs 2016” saņēma apbalvojumu nominācijā “Gada kultūras mecenāts”. Apbalvojums tika pasniegts augsti novērtējot uzņēmuma sniegto ieguldījumu Rēzeknes novada kultūras dzīves attīstībā. Uzņēmums “VEREMS” RSEZ SIA Rēzeknes novadā darbojas jau vairāk nekā 20 gadus un ir lielākais uzņēmums Rēzeknes SEZ.

Rēzeknes novada pašvaldība konkursu “Rēzeknes novada uzņēmējs” rīko jau piekto gadu. Tā galvenais mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību, nodarbinātību, teritorijas pievilcību un sabiedrisko aktivitāti. Šogad dalībai konkursā tika pieteikti 26 pretendenti. Konkursa uzvarētājiem tika pasniegtas īpašas balvas – dizaina objekti, kas ataino gaišo un reizē arī sarežģīto ceļu uz panākumiem, kurus pēc Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas absolventa Aleksandra Rezvova idejas veidojis mākslinieks Norberts Kudiņš.