Rēzeknes SEZ veido ciešāku sadarbību ar Pasaules brīvo zonu organizāciju

  Ziņas/Rēzeknes SEZ veido ciešāku sadarbību ar Pasaules brīvo zonu organizāciju

Rēzeknes SEZ veido ciešāku sadarbību ar Pasaules brīvo zonu organizāciju

2017. gada 27. Marts

Atsaucoties uz Pasaules brīvo zonu organizācijas uzaicinājumu, šā gada 15. – 17. martā Rēzeknes SEZ pārvaldes pārstāvji piedalījās konferencē “Nākotnes brīvās zonas un industriālie parki”, sniedzot prezentāciju “Rēzeknes SEZ – priekšrocības un investīciju perspektīvas” un popularizējot investīciju vidi Rēzeknes SEZ un Latvijā kopumā.

Konferencē “Nākotnes brīvās zonas un industriālie parki” piedalījās brīvo un speciālo ekonomisko zonu pārstāvji un uzņēmēji no Serbijas, Krievijas, Baltijas valstīm, Maķedonijas, Bulgārijas, Bosnijas un Hercegovinas, Moldovas, Armēnijas, Kirgizstānas, Baltkrievijas, kā arī Pasaules brīvo zonu organizācijas pārstāvji. Konferences laikā tika pārrunāta brīvo ekonomisko zonu un industriālo parku darbība un nākotnes attīstība Eiropā un pasaulē, kā arī Pasaules brīvo zonu organizācijas iniciatīvas, kas sniedz iespēju speciālajām un brīvajām ekonomiskajām zonām veidot ciešāku sadarbību.

Paralēli konferencei Belgradā norisinājās arī starptautiskā izstāde “EXPO – Russia Serbia 2017” un B2B tīklošanās pasākumi, kuros uzņēmējiem bija iespēja meklēt potenciālos sadarbības partnerus, kā arī vairākas apaļā galda diskusijas par Austrumeiropas un NVS valstu attīstībai aktuālām tēmām.