RSEZ SIA “LATSTAB” ražotie stabi un masti visā pasaulē

  Ziņas/RSEZ SIA “LATSTAB” ražotie stabi un masti visā pasaulē

RSEZ SIA “LATSTAB” ražotie stabi un masti visā pasaulē

2017. gada 15. Marts

Uzņēmums RSEZ SIA “LATSTAB” ar Rēzeknes SEZ komercsabiedrības statusu strādā kopš 2016. gada un nodarbojas ar plaša spektra tērauda izstrādājumu ražošanu dažādām civilās inženierijas sfērām, tai skaitā, ceļubūves, celtniecības, telekomunikāciju, dzelzceļa nozarēm. Šobrīd uzņēmums turpina stabilu izaugsmi, palielinot gan apgrozījuma apjomu un strādājošo skaitu, gan eksporta ģeogrāfiju.

Šogad aprit 10 gadi kopš savu darbu uzsācis uzņēmums RSEZ SIA “LATSTAB” (iepriekš – SIA “Latgales Stabu Konstrukcijas”). Atskatoties uz šajos gados paveikto, uzņēmuma vadība atzinīgi vērtē uzņēmuma straujo izaugsmi un augsto produkcijas kvalitāti, kuru izdevies sasniegt ar neatlaidīgu darbu. Savas pastāvēšanas laikā RSEZ SIA “LATSTAB” ir izveidojis ciešu sadarbību ar vairākiem partneriem gan Eiropas Savienības, gan NVS valstīs. Uzņēmuma ražotās tērauda konstrukcijas tiek eksportētas uz Zviedriju, Norvēģiju, Īriju, Lielbritāniju, Beļģiju, Lietuvu, Krieviju, Ukrainu un pat Sjerraleoni.

Šā gada martā uzņēmumā viesojās potenciālo sadarbības partneru delegācija no Īrijas, lai aplūkotu uzņēmuma ražotās tērauda konstrukcijas un veiktu pārrunas par nākotnes sadarbības iespējām. Uzņēmums cer, ka šī vizīte sniegs iespēju ar Īrijas sadarbības partneriem noslēgt ilgtermiņa piegādes līgumu, tādējādi, nodrošinot stabilu pamatu uzņēmuma turpmākajai darbībai.