RSEZ jaunumi

  Ziņas

PANĀKUMU ĶĪLA – PASTĀVĪGA KUSTĪBA UZ PRIEKŠU

2019. gada 11. Oktobris

Šī gada novembrī tiks atvērta Kazahstānas vēstniecība Latvijā, kas ir nozīmīgs signāls uzņēmējiem, ka ekonomiskā sadarbība starp abām valstīm kļūs vēl ciešāka. 3.oktobrī Rēzekni apmeklēja Kazahstānas Republikas konsuls Latvijā Kairats Kambarovs un Baltijas-Kazahstānas ekonomiskās attīstības asociācijas pārstāvji. Vizītes mērķis – iepazīšanās ar Latvijas reģioniem. Jāatzīmē, ka kopš Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas šī bija pirmā Kazahstānas diplomātiskā pārstāvja oficiālā vizīte Rēzeknē. Vizīti organizēja Rēzeknes Speciālās ekonomiskās zonas administrācija, delegācija tikās ar Rēzeknes Domes un Rēzeknes novada domes pārstāvjiem, apmeklēja vairākus RSEZ objektus, kā arī viesojās Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā.

 

Lasīt vairāk

Gada balvas pasniegšana Rēzeknes SEZ komercsabiedrībām

2019. gada 17. Septembris

2019. gada 13. septembrī jau astoto gadu svinīga pasākuma laikā tika pasniegti apbalvojumi Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas (Rēzeknes SEZ) komercsabiedrību Gada balvas konkursa uzvarētājiem. Izvērtējot 2018. gada rādītājus, „Gada uzņēmuma” apbalvojums tika piešķirts trīs Rēzeknes SEZ komercsabiedrībām: SIA „LEAX Rēzekne” RSEZ lielo/vidējo komercsabiedrību grupā, kā arī “Rēzeknes Dzirnavnieks” RSEZ AS un „LATSTAB” RSEZ SIA mazo komercsabiedrību grupā. Vairākām komercsabiedrībām piešķirti Atzinības raksti par ieguldījumu Rēzeknes SEZ attīstībā.

 

 

Lasīt vairāk

73 valstu brīvo ekonomisko zonu līderi diskutē par jaunām idejām un iespējām gadskārtējā konferencē

2019. gada 15. Jūlijs

Pasaules brīvo zonu organizācija piekto reizi rīkoja ikgadējo starptautisko konferenci un izstādi, kura no šī gada 26.jūnija līdz 28.jūnijam norisinājās Barselonā, Spānijā.

Lasīt vairāk

Rēzeknes SEZ pārvalde izsludina projektu konkursu

2019. gada 19. Jūnijs

Rēzeknes SEZ izsludina komercsabiedrību projektu konkursu. Konkursa mērķis - Rēzeknes SEZ komercsabiedrību komercdarbības un Rēzeknes SEZ teritorijas infrastruktūras attīstības veicināšana un atbalstīšana, kā arī RSEZ teritorijas infrastruktūras attīstības finansēšana.

Lasīt vairāk

Rēzeknes SEZ komercsabiedrības 2018. gadā uzsāk četrus jaunus ieguldījumu projektus

2019. gada 05. Jūnijs

Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas komercsabiedrības 2018. gadā uzsāk 4 jaunus ieguldījumu projektus, kuru ietvaros tuvākajos gados ir plānots ieguldīt 51,3 miljonus eiro un izveidot 73 jaunas darbavietas. Savukārt 2018. gadā Rēzeknes SEZ komercsabiedrības ir izveidojušas 48 jaunas darbavietas un ieguldījušas 9,4 miljonus eiro infrastruktūrā un moderno tehnoloģiju ieviešanā.

Lasīt vairāk

Lietuvas pašvaldības Rēzeknē apgūst pieredzi degradēto teritoriju atjaunošanā

2019. gada 28. Marts

21. martā Rēzekni projekta LLI-386 Trans-Form ietvaros apmeklēja Lietuvas pašvaldību Paņevežas un Visaginas pārstāvji, lai apgūtu Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pieredzi degradēto teritoriju atjaunošanā.

Lasīt vairāk

Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēdē diskutē par Latgales SEZ un Rēzeknes SEZ

2019. gada 01. Marts
Trešdien, 2019. gada 20. februārī Rīgā notika Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde, kuras viens no mērķiem bija izzināt, kā Latgales speciālās ekonomiskās zonas (Latgales SEZ) un Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas (Rēzeknes SEZ) statuss ietekmējis Latgales saimnieciskās darbības attīstību.
Lasīt vairāk

Rēzeknes SEZ komercsabiedrības sekmīgi noslēgušas 2018. gadu

2019. gada 18. Janvāris

Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) komercsabiedrību apgrozījums 2018. gadā pārsniedzis 100 miljonus eiro, liecina provizoriskais komercsabiedrību darbības rādītāju apkopojums. Ievērojami uzlabojušies ir arī citi Rēzeknes SEZ komercsabiedrību darbības rādītāji.

Lasīt vairāk

Izsolē par īpaši izdevīgu cenu piedāvās nomas tiesības ražošanas ēkas jaunbūvei Rēzeknes SEZ teritorijā

2018. gada 06. Decembris

Rēzeknes pilsētas infrastruktūras uzlabošanas projektu ietvaros potenciālajiem investoriem tiek piedāvāts investīciju objekts par izdevīgu cenu nomas tiesībām ražošanas ēkas jaunbūvei Rēzeknes SEZ teritorijā Viļakas ielā 1, Rēzeknē.

Lasīt vairāk

Rēzeknes SEZ uzņēmuma vadītājs - Rēzeknes Goda pilsonis!

2018. gada 20. Novembris

“Rēzeknes dzirnavnieks” Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas AS vadītājs, ilggadējs Rēzeknes SEZ uzņēmējdarbības komisijas loceklis Arvīds Zelčs 2018.gada 18.novembrī saņēma apbalvojumu “Rēzeknes Goda pilsonis” par sevišķiem nopelniem Rēzeknes labā.

Lasīt vairāk